Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi doradcami: /
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Realizacja projektów w ramach programu MALUCH+
MALUCH+ to program rządowy, którego celem jest rozwój instytucji opieki nad dziećmi do lat 3. Jako zespół specjalistów, mamy za sobą wiele udanych realizacji w różnych fazach inwestycji, od doradztwa w zakresie otrzymania dotacji unijnych, przez projekt technologiczny, aż po kompleksową instalację urządzeń.
Czytaj więcej
Restrukturyzacja zamiast upadłości. Daj sobie pomóc!
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientom. Restrukturyzacja to nowa usługa w ofercie naszej firmy. Niestabilna sytuacja gospodarcza, rekordowa inflacja, rosnące ceny gazu, energii, surowców i produktów są czynnikami, przez które wiele firm w branży HoReCa staje w obliczu utraty płynności finansowej, a tym samym nieuchronnie zbliżającej się wizji bankructwa. Zobacz jak możemy Ci pomóc.
Czytaj więcej
Architekt wnętrz w Robin.pl
Dzięki współpracy z architektem wnętrz Magdą Ciurkot jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom niepowtarzalne projekty dedykowane branży HoReCa. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat oferty projektowania wnętrz.
Czytaj więcej
Rekrutacja Specjalista ds. Inwestycji
Jeśli aktualnie szukasz pracy w której będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy i masz doświadczenie przy obsłudze klientów z branży gastronomicznej, napisz do nas! W związku z dynamicznym rozwojem firmy AJO & ROBIN, aktualnie szukamy szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Inwestycji.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.60 / 5.00 15 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
wzorowa współpraca
2022-05-23
Szybko i sprawnie
pixel