Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi doradcami: /
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frytownice gastronomiczne

( ilość produktów: 97 )

Frytownice gastronomiczne stanowią jedne z najpopularniejszych urządzeń w lokalach gastronomicznych. Inwestują w nie zarówno duże restauracje, jak i niewielkie bary. Frytownice umożliwiają sprawne smażenie frytek w głębokim tłuszczu. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje frytownic, a najbardziej podstawowy podział wyróżnia frytownice elektryczne i gazowe. Jak sama nazwa wskazuje, frytownice elektryczne są zasilane prądem. Montaż takiego urządzenia jest bardzo łatwy, podobnie jak i jego obsługa czy transport. Choć frytownice elektryczne są tańsze niż te gazowe, to ich koszty eksploatacji są zazwyczaj wyższe. Obydwa rozwiązania cieszą się popularnością, a przy zakupie tego typu urządzenia należy wziąć pod uwagę również pojemność, moc i liczbę komór.

Frytownica wolnostojąca czy nastolna?

Frytownica nastolna to mobilne urządzenie, które można z łatwością transportować. Wystarczy postawić je na stole oraz podłączyć do prądu. Frytownica wolnostojąca jest z kolei montowana na stałe, a jej ewentualne przeniesienie jest o wiele bardziej wymagające. To dobre rozwiązanie dla tych lokali, w których przestrzeń nie jest żadnym ograniczeniem, a frytownica posiada wygospodarowane, stałe miejsce.

Dodatkowo możesz wybrać również frytownicę jednokomorową oraz frytownicę dwukomorową. Wybór w tej kwestii jest uzależniony głównie od częstotliwości przyrządzania frytek. W dużych burgerowniach i kebabach zdecydowanie najlepiej sprawdzi się urządzenie z dwiema komorami.

Frytownice gastronomiczne nierdzewne – gwarancja jakości

W naszym sklepie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości frytownice gastronomiczne. Solidność urządzeń to dla nas priorytet! Urządzenia wykonywane są ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz chromowanej, dzięki czemu zostały w pełni przystosowane do działania wysokich temperatur. Plamy z tłuszczu są łatwe od wyczyszczenia. Niektóre frytownice posiadają również praktyczne szafki, które idealnie sprawdzą się do przechowywania frytek. Urządzenia są produkowane przez takie firmy, jak Bartscher, Hendi, Dajar czy Kromet.

Nasza oferta to profesjonalne doradztwo w doborze urządzeń gastronomicznych, kompleksowa instalacja, projekt technologiczny oraz pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych. Naszym klientom towarzyszymy już od fazy planu inwestycji. Współpracujemy z różnymi firmami, w tym cateringowymi, hotelami, stołówkami, kawiarniami, a także domami opieki społecznej na terenie całej Polski. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.44 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-17
Wszystko jak należy. Pełna profeska
2022-05-23
Szybko i sprawnie
pixel