Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi doradcami: /
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy owadobójcze

( ilość produktów: 21 )

W tej kategorii produktów znajdziesz lampy owadobójcze, które pozwalają skutecznie uporać się z latającymi owadami. Zostały stworzone z myślą o użytku komercyjnym, zatem stanowią idealne rozwiązanie dla restauracji, hoteli, stołówek, lodziarni, a nawet supermarketów. Sprawne pozbycie się insektów jest niezwykle istotne, bowiem mogą one przenosić niebezpieczne dla zdrowia drobnoustroje chorobotwórcze.

Proponujemy m.in. lampy owadobójcze rażące, zwabiające insekty przy pomocy emitowanego światła UV. Zachęca ono owady, które następnie trafiają na kratkę podłączoną do prądu. Są rażone światłem UV oraz spadają do tacki, która znajduje się na dole lampy.

Jaką lampę owadobójczą wybrać?

Najpopularniejsze lampy owadobójcze, które znajdziesz również w naszej ofercie, to przede wszystkim:

  • lampy rażące,
  • lampy lepowe.

Wspomniane wcześniej lampy rażące najczęściej montuje się na ścianie, z dala od otworów okiennych. Podobnie jest w przypadku lamp lepowych. Jeśli będą zlokalizowane w pobliżu drzwi lub okien, mogą zachęcać owady z zewnątrz.

Lampy lepowe działają dzięki lepkiej powierzchni. To tradycyjny sposób radzenia sobie z niechcianymi owadami, znany od wielu lat! Skład lepu dobrany jest w taki sposób, by wabić muchy oraz posiadać dużą lepkość, która zapobiegnie ucieczce owadów. Lepy nie zawierają aktywnych substancji chemicznych, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt domowych.

Nasza oferta obejmuje lampy owadobójcze firm, takich jak Bartscher, Hendi czy Stalgast. Są to urządzenia wysokiej klasy, gwarantujące skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Stanowią doskonałą inwestycję dla firm gastronomicznych, które często mierzą się z dużą ilością owadów, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim.

Profesjonalne i kompleksowe usługi HoReCa – zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostawcą najwyższej klasy urządzeń i mebli gastronomicznych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Nasza oferta dodatkowo obejmuje projekty technologiczne kuchni (zgodne z przepisami przeciwpożarowymi, sanepidowskimi oraz BHP), obsługę dotacji rządowych (np. MALUCH +), a także kosztorysy inwestycyjne technologii z kartami katalogowymi dla firm.

Współpracujemy z różnymi firmami gastronomicznymi na terenie całej Polski. Są to m.in. firmy cateringowe, więzienia, stołówki, kawiarnie, restauracje, hotele, a także domy opieki społecznej czy lodziarnie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie każdej firmie, z którą podejmujemy współpracę. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w wyposażaniu firm w urządzenia kuchenne, dzięki czemu posiadamy niezwykle cenne doświadczenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.44 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-14
obsługa i realizaja zamówienia bez zastrzeżeń
2022-05-23
Szybko i sprawnie
pixel