Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi doradcami: /
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nadstawki na stoły nierdzewne

( ilość produktów: 159 )

Nadstawki na stoły nierdzewne to produkty, dzięki którym przestrzeń kuchenna zyskuje na funkcjonalności! Umożliwiają przechowywanie produktów spożywczych, przypraw, a także wszelkiego rodzaju naczyń, co przyspiesza i ułatwia pracę. Odpowiednia organizacja ma istotny wpływ na efekty działań w kuchni. Nadstawki są również często używane do odkładania stosowanych narzędzi i akcesoriów podczas gotowania.

Dostępne w tej kategorii nadstawki są łatwe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Różnią się rozmiarami, co umożliwia ich precyzyjne dostosowanie do potrzeb lokalu. To, co wyróżnia nadstawki, to również mobilność. Można je dowolnie przenosić w wybrane miejsce.

Nadstawki gastronomiczne – rodzaje

Nadstawki gastronomiczne można podzielić na dwa, podstawowe rodzaje. Są to:

  • nadstawki jednopoziomowe,
  • nadstawki dwupoziomowe.

Jak sama nazwa wskazuje, nadstawki dwupoziomowe posiadają dwa poziomy i umożliwiają tym samym przechowywanie większej ilości naczyń lub produktów spożywczych. Doskonale sprawdzą się tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. W naszej ofercie znajdziesz także nadstawki na stoły nierdzewne z oświetleniem LED. Są wyposażone w komfortowy włącznik i wyprowadzone zasilanie elektryczne. Zapewniają skuteczne, choć delikatne oświetlenie. Nadstawki wykonywane są ze stali nierdzewnej, a więc swoją trwałością wcale nie odstają od stołów, na których są wykorzystywane. Nadstawki są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na gwałtowne zmiany temperatur. Można z powodzeniem odkładać na nie gorące naczynia oraz przybory kuchenne, bez obaw o zniszczenie powierzchni.

Wybierz nadstawki od sprawdzonych dostawców!

Nasza oferta obejmuje zarówno nadstawki gastronomiczne, jak i wszelkiego rodzaju meble nierdzewne pochodzące od znanych i cenionych dostawców. U nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty, które są na co dzień użytkowane w wieloletnich restauracjach, hotelach i barach.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażania obiektów gastronomicznych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich mebli, z przyjemnością Ci pomożemy! Dodatkowo możemy zaproponować Ci również wykonanie darmowego projektu technologicznego, instalację urządzeń, obsługę dotacji rządowych, a także przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych. W branży gastronomicznej działamy od 30 lat. Posiadamy zarówno stosowne doświadczenie, jak i wiedzę, którą na bieżąco poszerzamy. Za powstaniem naszej firmy kryje się pasja i zamiłowanie do gastronomii.

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
wzorowa współpraca
2023-08-25
Zamówienie dotarło w całości :-) Szybka dostawa
pixel