Darmowa dostawa od 1 231,23 zł
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi doradcami: /
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Realizacja projektów w ramach programu MALUCH+

2023-03-24
Realizacja projektów w ramach programu MALUCH+

MALUCH+ to program rządowy, którego celem jest rozwój instytucji opieki nad dziećmi do lat 3. Program przyczyni się do zwiększenia dostępności miejsc sprawujących pieczę nad maluchami. Na jego cel przeznaczono kwotę 5,5 miliarda złotych z funduszy KPO i FERS. Dzięki tej inicjatywie zwiększy się aktywizacja zawodowa rodziców, którzy mogą szybciej wrócić na rynek pracy i zatroszczyć się o rozwój zawodowy.

W projekcie nie jest wymagany wkład własny.

Robin.pl - Kompleksowa obsługa od projektu, aż po wyposażenie!

Jako zespół specjalistów, mamy za sobą wiele udanych realizacji w różnych fazach inwestycji, od doradztwa w zakresie otrzymania dotacji unijnych, przez projekt technologiczny, aż po kompleksową instalację urządzeń. Szeroki asortyment dostępnych towarów w sklepie internetowym Robin.pl pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta, przy zachowaniu jakości i niezawodności.

W ramach współpracy oferujemy:

  • Dedykowanego opiekuna handlowego
  • Bezpłatny projekt przy zakupie sprzętu wg. naszej specyfikacji
  • Pomoc w doborze sprzętu
  • Konkurencyjna oferta cenowa
  • Darmowe szkolenie obsługowe
  • Wsparcie posprzedażowe

Oferowane przez nas rozwiązania i dobrane według preferencji klienta sprzęty najwyższej jakości znacząco wpływają m.in. na redukcję czasu pracy, zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie znacząco obniżają koszty codziennego funkcjonowania placówki.

Kto może uzyskać dofinansowanie?

O dofinansowywanie mogą ubiegać się podmioty działające na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, prowadzące żłobki i kluby dziecięce.

Ile wynosi dofinansowanie?

Maksymalna kwota wsparcia wynosi 12 410 zł w przypadku adaptacji pomieszczeń i ich wyposażenia.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Wnioski o dofinansowanie w ramach Programu Maluch + należy złożyć do wojewody właściwego ze względu na położenie gminy, na terenie której jest lub będzie prowadzona instytucja opieki, w ramach której tworzone będą nowe miejsca opieki.


Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z realizacją projektu MALUCH + to skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową realizację inwestycji! 32 268 36 00 robin@robin.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-14
obsługa i realizaja zamówienia bez zastrzeżeń
2023-09-07
wzorowa współpraca
pixel